تبلیغات
SHINEE FANCLUB - biographi
SHINEE FANCLUB
به نظر شما شاینی میتونه بهترین گروه پسر كره بشه؟ •





یه bio گذاشتم که خیلی مختصر و مفیده .. از این مختصر تر نمیشد ..... خلاصه کردم که حال خوندنش باشه

ONEW
Stage name: Onew 온유 or 温流
Birth name: Lee Jinki 이진기
Birth date: December 14, 1989 

Position: Sub vocal, Leader

JONGHYUN
Stage name: Jonghyun 종현 or 鐘鉉
Birth name: Kim Jonghyun 김종현
Birth date: April 8, 1990 

Position: Lead vocal

TAEMIN
Stage name: Taemin 태민 or 泰民
Birth name: Lee Taemin 이태민
Birth date: July 18, 1993 

Position: Sub vocal, lead dancer

MINHO
Stage name: Minho 민호 or 珉豪
Birth name: Choi Minho최민호
Birth date: December 9, 1991 

Position: Rap and sub vocal

KEY
Stage name: Key 키
Birth name: Kim Kibum 김기범
Birth date: September 23, 1991

Position: Rap and sub vocal




بهـ دستـ kimiA در دوشنبه 18 مهر 1390 و ساعت 02:15 ب.ظ [+] | نظرات ()
우리는 showel있어/ ما showel هستیم . . 이 웹사이트는 fanclub 그룹 shinee입니다/ اینجا وبلاگ fanclub گروه shinee هست . . . 우리와 함께 있으면/ با ما بمونید
بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:

  


ɢнαℓɛв & ƨнɛκℓακ
NK-GHALEB
بهترین بلاگ کره ای

جاوا اسكریپت